FooladFc.ir
هاشمی‌نسب:
الوحده یا هر تیم دیگر، پلی‌آف را باید ببریم

مربی تیم فولادخوزستان می‌گوید در نیمه نخست دیدار برابر نفت مسجدسلیمان می‌توانستند کار را تمام کنند و به پیروزی برسند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مهدی هاشمی نسب مربی تیم فولاد در خصوص وضعیت این تیم گفت: شرایط خوبی داریم و بعد از بازی با نفت 2 روز استراحت کردیم و بازیکنان با روحیه خوب برگشتند. باخت سنگینی بود اما قرار نیست ما تمام بازی ها را ببریم بالاخره اتفاقاتی رخ می دهد و هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. در بازی با نفت می توانستیم کار را یکسره کنیم اما از فرصت ها استفاده نکردیم با این حال که باخت سخت و سنگینی برایمان بود انگیزه مان برای بازی های بعدی را دو چندان می کنیم تا این بازی را جبران کنیم و مطمئن باشید فولاد در ادامه راه کمتر از این روز ها می بینید.

وی در مورد شرایط نیمکت‌های لیگ برتری گفت: بالاخره ما مردم ایران مردمی احساساتی هستیم و آدم های احساسی در لحظه تصمیم می گیرند و تمام نیمکت های لیگ برتر این مشکل را دارند و فولاد به مراتب کمتر. این صحبت ها را از ناظران بازی های می توانید بپرسید که ببینید نیمکت فولاد چجوری است و بالاخره اوایل لیگ عده ای از نحوه بازی فولاد ترسیدند و خودشان را در خطر دیدند و خواستند حاشیه برای ما بسازند که ما با قدرت جلو می رویم.

مربی تیم فولاد خوزستان در مورد هدفگذاری شان تصریح کرد: ما سال گذشته به فراتر از هدفمان رسیدیم و توانستیم سهمیه آسیایی کسب کنیم. همه بچه ها جنگیدند که این موفقیت برای فولاد و مردم ثبت شد و الان سعی می کنیم در هر بازی موفق باشیم بازی به بازی جلو بریم و بازی تماشاگر پسند انجام دهیم تا نتیجه ایده آل کسب کنیم و مردم خونگرم خوزستان را خوشحال کنیم.

هاشمی نسب در مورد اشتباهات داوری اخیر به ضرر تیمشان گفت: وظیفه ما نیست زیاد در مورد داوری صحبت کنیم و کارشناسان بررسی می کنند. نباید اعتراضات به نحوی باشد که داور را تحت فشار قرار دهد ولی همه انتظار داریم اشتباهات سهوی داوری کمتر و کمتر شوند شما دیدید در بازی با سایپا پنالتی ما را نگرفتند در بازی با نفت گل سالم ما اعلام نشد، در این حال دیدید که نیمکت ما جار و جنجالی نکرد و داور را تحت فشار نگذاشت. امیدواریم این اتفاقات نیفتد و قضاوت ها عادلانه باشد تا این اتفاقات نیفتد.
 وی در پایان در خصوص بازی پلی آف آسیا گفت: الوحده یا هرتیمی باشد آماده ایم که در مسابقه پلی آف  بازی کنیم تا بتوانیم به پیروزی مهمی دست پیدا کنیم و به مرحله گروهی برویم.

کد خبر : 9991 - شنبه 06 دی 1399 - 23:1
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است