FooladFc.ir
هاشمی‌نسب:
آذری: فولاد انتظارات را تاکنون برآورده کرده است

 مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: اجازه نمی‌دهیم که بواسطه تغییراتی که در برنامه لیگ ایجاد شده‌است، سه هفته پیاپی خارج از خانه بازی کنیم.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد درباره آخرین وضعیت تیم فولاد خوزستان اظهار داشت: باید ابتدا از کادر فنی و بازیکنان تشکر کنم. ما به یک شوک نیاز داشتیم این اتفاق هم رخ داد. از این هفته تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهتر از قبل ظاهر شویم و به مسیرمان برگردیم. امسال لیگ سختی داریم و همه تیم‌ها شانه به شانه هم حرکت می‌کنند. این مسئله می‌تواند در آینده برای فوتبال بسیار خوب باشد چون مربیان جوان زیادی داریم که می‌توانند به فوتبال ما چیزهای زیادی اضافه بکنند. این نوگرایی در مربیگری همه ما را خوشحال می‌کند. مربیان جوانی که وارد لیگ شده‌اند از نظر علمی و تاکتیک‌های جدید فوتبال می‌توانند به فوتبال ایران کمک شایانی کنند.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تاکید کرد: به نظر من امسال دیگر این طور نیست که یک تیم چهار یا پنج هفته زودتر قهرمان لیگ شود. به نظرم قهرمان این فصل دقیقه ۹۰ مشخص می‌شود و این یعنی لیگ بسیار دشواری داریم و البته بسیار جذاب.
آذری در پاسخ به این سوال که آیا انتظارش از فولاد تا اینجای لیگ برآورده شده یا خیر؟ گفت: با توجه به ادله‌ای که ذکر کردم و با توجه به سختی لیگ، بله انتظاراتم برآورده شده‌است؛ امیدواریم که در ادامه لیگ بتوانیم شرایط بهتری را تجربه کنیم.
وی در خصوص تغییراتی که در برنامه لیگ و نامنظمی جدول به وجود آمده است، عنوان کرد: اگر قرار باشد به خاطر این اتفاقات ما سه هفته پیاپی خارج از خانه بازی کنیم، اجازه چنین اتفاقی را نمی‌دهیم. این یعنی اجحاف صددرصد در حق فولاد، یعنی کار غیرسیستماتیک پیش می‌رود. منطقی نیست که ما به خاطر تغییر برنامه سه هفته متوالی در زمستان خارج از خانه بازی کرده و یک دیدار را هم در تبریز برگزار کنیم.
مدیرعامل باشگاه فولاد ادامه داد: مسلما به این مسئله اعتراض و قطعا مقاومت می‌کنیم. مسابقات ما باید طبق برنامه از پیش اعلام‌شده، انجام شود. ما تا امروز یک ماه سکوت کردیم و حرمت نگه داشتیم اما اجازه نمی‌دهیم فولاد متحمل ضرر شود. ما از حق خودمان کوتاه نمی‌آییم. فولاد تیمی نیست که بخواهد سه هفته پشت پیاپی بیرون از خانه بازی کند.

کد خبر : 9992 - یک شنبه 07 دی 1399 - 0:12
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است