1396/05/06
3:8
Register

سایر لیگ ها

تبلیغاتسایر لیگ ها

پروفایل تیم

صفحه اصلی >    پروفایل تیم

تیم فولاد نوین در سال 1387 با هدف پشتیبانی از تیم بزرگسالان فولاد خوزستان و استفاده از بازیکنان و مربیان تیم های فوتبال مختلف باشگاه و همچنین سایر نیروهای مستعد استان خوزستان تشکیل شد.

تاریخچه باشگاه فولاد نوین خوزستان

فعالیت این باشگاه با خرید امتیاز تیم دیهیم اهواز که در دسته دوم فوتبال کشور فعالیت می کرد و قصد فعالیت در دسته اول را داشت آغاز گردید.
بر این اساس، فولاد نوین با جذب نیروهای مستعد استان ، فعالیت رسمی خود را در لیگ دسته دوم فوتبال کشور آغاز نمود و با ارایه بازی های قابل قبول و کسب نتایج درخشان در مرحله اول این مسابقات ، به دور دوم این رقابت ها صعود کرد.
مسابقات دور دوم با حضور هشت تیم برتر مرحله اول در دو گروه چهار تیمی برگزار شد که تیم فولاد نوین خوزستان این بار هم خوش درخشید و با کسب عنوان دومی گروه اول این مسابقات، جواز حضور در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور در فصل آینده را کسب کرد.مرحله پایانی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور نیز به صورت مجتمع و با حضور چهار تیم صعود کرده به رقابت های لیگ دسته اول، در محمود آباد مازندران برگزار شد که فولاد نوین در اینجا نیز با درخشش بازیکنان و تلاش کادر فنی خود، موفق به کسب عنوان قهرمانی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور شد.

فولاد نوین در فصل بعد در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور موسوم به لیگ آزادگان به میدان رفت اما متاسفانه به نتایج خوبی دست نیافت و بار دیگر به لیگ دسته دوم بازگشت.
تلاش فولاد نوین در این لیگ با سرمربیگری حسن سالمی نیز جایگاهی بهتر از هفتمی در گروه جنوب این مسابقات به همراه نداشت تا فولادنوین برای فصل 1392-1391، سکان هدایت خود را بار دیگر به دست فریدون حردانی بدهد.
بر این اساس ، تیم فولاد نوین خوزستان در این فصل با هدایت فریدون حردانی در رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور به میدان رفت و در حالی که تا دیدارهای پایانی لیگ یکی از شانس های اصلی صعود به لیگ دسته یک بود، در آخرین گام نتوانست آنچه که شایسته آن است را به دست آورد و در لیگ دسته دوم باقیماند.

اما در فصل 1393-1392 فولادنوین دست به تغییرات گسترده ای در کادر فنی و ترکیب بازیکنان خود زد و با آمدن کادر فنی تیم امید فولاد خوزستان به این تیم که سید کورش موسوی در راس آن قرار داشت، این تیم در این دوره نتایج خوبی کسب کرده و توانست با پشتوانه ای که دارد به لیگ دسته اول صعود کند.
در این راه ، از تلاش های صادقانه علیرضا اژدری زاده مدیرعامل باشگاه و علیرضا کاهکش سرپرست تیم نیز نباید غافل شد.


 اعضای هیات مدیره باشگاه فولادنوین خوزستان

هیات مدیره باشگاه فولادنوین خوزستان دارای پنج عضو می باشد که به شرح زیر می باشند:

1- سیف الله دهکردی (رییس هیات مدیره) 2- علیرضا اژدری زاده (مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره) 3- محمد حسین ترتیفی زاده (دبیر و عضو هیات مدیره) 4- رحیم محسنی (عضو هیات مدیره) 5- عبدالله حسینی (عضو هیات مدیره)


مدیرعامل باشگاه فولاد نوین خوزستان

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد نوین خوزستان ، علیرضا اژدری زاده است.
اژدری زاده دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی است و مدرک درجه 2 داوری فوتبال را نیز در اختیار دارد.
وی حدود نه ماه در پست معاونت ورزشی باشگاه فولاد خوزستان مشغول به کار بوده و عضو کمیته انضباطی این باشگاه نیز می باشد.
علیرضا اژدری زاده از بدو تاسیس باشگاه فولاد نوین خوزستان تاکنون، مدیرعامل این باشگاه می باشد.
کسب عنوان قهرمانی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور در نخستین فصل حضور فولاد نوین در این رقابت ها ، یکی از افتخارات مدیرعامل پرتلاش فولاد نوین در این پست می باشد.

 

 

فعال ترین هواداران
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 910 - مجموع امتیازات : 1116
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 904 - مجموع امتیازات : 1110
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 893 - مجموع امتیازات : 2392
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 863 - مجموع امتیازات : 1033
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 857 - مجموع امتیازات : 1040
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2388 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 831 - مجموع امتیازات : 3332
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 642 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 746 - مجموع امتیازات : 1603
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 727 - مجموع امتیازات : 859
  • مصطفی صالحی > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 698 - مجموع امتیازات : 808
  • ذوالفقار شریعت > امتیاز نظرات : 16 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 397 - مجموع امتیازات : 796
نظرات برگزیده
هانی ماپار : پورموسوی نسبت به قلعه نویی و گل محمدی گذینه ی بهتری بود ایشالا که موفق باشه --- هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم --- فولادیم : جواب سروش رفیعی (که همه چیز رو زود یادش رفت) فقط با برد فولاد ایشاا... بدیم که بدونه فولاد در خوزستان از استقلال و پرسپولیس خیلی تیم بزرگتر و محبوب تریه --- بابک صالحی : تیم اول و محبوب خوزستانی ها فولاد ه و سال هاست این رو به استقلال و پرسپولیس ثابت کردیم. فقط از موضعتون کوتاه نیاید. --- بسام خنیفر شوش دانیال : احسنت به فولادی ها احسنت به سعداوی انشااله این بردها ادامه داشته باشند --- منصور : سرود فولاد:فولاد تیم ماها قرمزمای اهوازیاس دوسش داریم خیلییییییییییییییییی زیاد قهرمانی بهش میادددددددد. --- منصور : باسلام:برد ارزشمند فولاد رابه تمام هواداران دوست داشتنی فولاد تبریک میگم.حالاسینا مریدی دفاع چپ طراز اول فولاد است.پیش بسوی قهرمانی زنده بادفولاد قهرمان 1393 --- عبدالمجیدبابادی یوسفی : باسلام خدمت مدیریت کادرفنی وبازیکنان فولادی های دلیر خواهشمنداست فکری برای نوک حمله نماییدوپیگیرکارارنست انفورباشید باتشکر --- وحید : با سلام جناب آقای سعداوی نگاهی به تیم های پایین تر داشته باش و استعداد ها پیدا کن.دیروز بازی فولاد ب رو نگاه کردیم انصافا شماره ۳ شیرزادی در حد لیگ برتر بازی میکنه وخیلی دیگر از بچه ها خوب بودن نشه مثل فولاد نوین ۲سال پیش..... --- Amordad : باشگاه فولاد باید ارتباطات بین‌المللی خود را افزایش دهد و با باشگاههای بزرگ دنیا در زمینه تبادل بازیکن،آموزش مربی و کادر اداری ،برگزاری اردوهای مشترک ، جذب اسپانسر و ... همکاری کند .این کار باعث رشد و بالارفتن سطح کیفی باشگاه ،درآمدزایی ،افزایش وجه بین‌المللی باشگاه فولاد می شود . ---