1399/09/05
19:40
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

فعالیت ها

صفحه اصلی >    فعالیت ها

کمیته فرهنگی باشگاه فولاد خوزستان در سال های گذشته فعالیت های گوناگونی در راستای ترویج امور فرهنگی در باشگاه فولاد خوزستان و همچنین تعاملات سازنده ای با کانون هواداران داشته است که بصورت خلاصه در زیر به آن اشاره می کنیم:


 

1-تقدیر از هواداران برتر در طول مسابقات

کمیته فرهنگی باشگاه فولاد خوزستان در طول سیزدهمین دوره از لیگ برتر برنامه های متنوعی برای هواداران این تیم داشت که یکی از شاخص ترین آن تقدیر از 10 هوادار برتر دیدارهای خانگی این تیم می باشد. در این رابطه اسماعیل عسکریان، مسئول کمیته فرهنگی باشگاه فولاد خوزستان گفت: ملاک در انتخاب هواداران برتر در سه محور حضور مستمر در دیدارهای فولاد، رعایت نکات اخلاقی و تشویق تیم می باشد و در جریان هر بازی خانگی عملکرد هواداران توسط اعضای باشگاه رصد شده و 10 نفر انتخاب شده و از آنها با اهداء جوایزی تقدیر به عمل می آید.وی اظهار داشت: مسلما نقش هواداران در پیشرفت یک باشگاه خیلی مهم است و فولاد خوزستان نیز به عنوا یکی از با اخلاق ترین تیم های ایران برنامه های متنوعی برای افزایش حمایت هواداران و بالابردن جایگاه این عزیزان دارد که یکی از آنها نیز انتخاب هواداران برتر است، خوشبختانه دیدگاه و تعامل مثبتی بین هواداران و بازیکنان وجود دارد از طرفی هواداران فولاد این موضوع را به اثبات رسانده اند که همواره به دور از حاشیه ها تنها برای موفقیت تیم خود تلاش می کنند.


 

2- انجام مسابقات فرهنگی و مذهبی در باشگاه فولاد  

این کمیته در مناسبت های خاص مذهبی همچون ایام محرم و ماه مبارک رمضان برنامه هایی برای ترویج فرهنگ ایرانی-اسلامی در بین پرسنل باشگاه و تمامی بازیکنان رده های مختلف آن اندیشیده است. در سال 1392 نیز همچون گذشته این اقدامات ادامه یافت و در ماه مبارک رمضان کمیته فرهنگی باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان با انتشار فرم های مسابقه قرآنی اقدام به این کار کرد و در مراسمی که با اقامه نماز ظهر توسط پرسنل باشگاه فولاد خوزستان همراه بود، هدایایی فرهنگی- ورزشی به نفرات برتر این مسابقه تعلق گرفت و از آنها توسط سیف اله دهکردی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان تقدیر شد.


 

3-برگزاری کلاس آموزشی

آشنایی بازیکنان با اصول والای فرهنگی برگزاری جلسات توجیهی و کلاس هایی با این زمینه را می طلبد و کمیته فرهنگی باشگاه فولاد خوزستان نیز به صورت منظم در ابتدای فصل ها و در صورت نیاز در میان فصل ها با دعوت از اساتید دانشگاهی نکات لازم فرهنگی و اخلاقی را با بازیکنان، کادر فنی تیم ها در میان می گذارد. در سال 1392 نیز این اقدام صورت گرفت و بازیکنان باشگاه برای آگاهی از سیاست های کلان فرهنگی باشگاه فولاد خوزستان در این جلسات حضور یافتند.


 

4- تقدیر از بازیکنان با اخلاق

کمیته فرهنگی باشگاه فولاد خوزستان با علم به ارزش های اصلی ورزش که همان اخلاق می باشد از بازیکنان برتر این باشگاه تقدیر به عمل آورده است به عنوان مثال در فصل گذشته این کمیته در مراسمی از علیرضا سلیمی دروازه بان تیم بزرگسالان این تیم به دلیل رفتار اخلاقی و ماندگارش تقدیر به عمل آورد.در لوح علیرضا سلیمی اینگونه آمده بود:
کامل ترین شما در ایمان،خوش اخلاق ترین شماست. حضرت امام رضا (ع)
رقابت سالم در ورزش اگر با منش پهلوانی و پیروی از مواضغ اخلاقی همراه گردد،امری شایسته و تاثیری مثبت و پایدار خواهد داشت.
بدون تردید حرکت و اقدام شایسته شما در ارائه پیشنهاد به کادر فنی مبنی بر استفاده از هم بازی دیگری به جای خود،حاکی از شخصیت متعالی و روحیه پهلوانی جنابعالی دارد.
لذا،ضمن تقدیر از این حرکت جوانمردانه،امید است با الگوبرداری سایر بازیکنان جوان از آن شاهد گسترش روحیه اخلاق و جوانمردی در همه میادین ورزش باشیم.
توفیق و کامیابی شما را از ایزد منان خواستاریم
سیف اله دهکردی-مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان   اسماعیل عسکریان-مدیر فرهنگی باشگاه فولاد خوزستان

فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 440 - مجموع امتیازات : 2218
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 430 - مجموع امتیازات : 1641
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 414 - مجموع امتیازات : 1746
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 397 - مجموع امتیازات : 1715
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 376 - مجموع امتیازات : 1593
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 300 - مجموع امتیازات : 1296
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 53 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 292 - مجموع امتیازات : 1016
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 254 - مجموع امتیازات : 3759
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---