1399/12/14
1:29
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 09 دی 1399 22:11

سرمربی تیم فولاد خوزستان؛

اولین هفته است که همه بازیکنان را در اختیار داریم

تیم فوتبال فولادخوزستان فردا در ورزشگاه خانگی خود میزبان تیم نساجی مازندران خواهد بود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش برابر نساجی مازندران اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد و گفت: در مورد بازی فردا می دانیم که بازی سختی است؛ مانند تمام بازی ها. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم. چند غایب تیم هم رسیده اند. می دانیم بازی ای داریم با تیم نساجی که چند روز قبل پرسپولیس را متوقف کرده اند.
او سپس به دوران حضور خودش در قائمشهر که این تیم را پس از 24 سال به لیگ برتر رساند، اشاره کرد و افزود: این تیم را به خوبی آنالیز کرده ایم و شناخت خوبی از آنها داریم. مهم تر اینکه خود من در این تیم بوده ام و از بازیکنان تیم شناخت دارم. برنامه تیمی آنها را می دانیم و امیدوارم بچه ها فردا برنامه های مورد نظر را پیاده کنند. تاکتیک ما در این بازی مشخص است. امیدوارم تمام تاکتیک ها در زمین اجرا شود و به موفقیت برسیم.
جواد نکونام در مورد آخرین شرایط ایوب والی توضیح داد: ایوب کاپیتان و بزرگ تیم ما است و بودنش به تیم ما کمک می کند. من چند بازی قبل از او خواستم که بیاید و در کنار تیم باشد و به تیم روحیه بدهد. بودن ایوب کنار ما نقطه قوت است. بعد از آن مصدومیت بودنش برای من جای تقدیر دارد. از این بازی در کنار ما خواهد بود تا رفته رفته شرایط و ریتم بازی را پیدا کند. الان سه هفته است که کامل با تیم تمرین می کند و آماده است که هر لحظه شروع کند. امیدوارم زودتر در کنار ما قرار بگیرد و قطعا شرایط ما با بودن ایوب بهتر می شود.
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در مورد غیایبان تیمش بیان کرد: خدا را شکر همه هستند. اولین مرتبه ای است که همه بازیکنان را در اختیار داریم. در هفته های قبل مصدومان زیادی داشته ایم. امیدوارم فردا بتوانیم از این پتانسیل تیم‌مان استفاده کنیم و با یک بازی خوب سه امتیاز را بگیریم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 578 - مجموع امتیازات : 2360
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 548 - مجموع امتیازات : 1880
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 537 - مجموع امتیازات : 1748
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 524 - مجموع امتیازات : 1842
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 519 - مجموع امتیازات : 1736
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 386 - مجموع امتیازات : 1112
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 376 - مجموع امتیازات : 1372
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 344 - مجموع امتیازات : 3849
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---