1399/12/07
20:29
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 14 دی 1399 22:10

نکونام: همه بازیکنانم شانس بازی کردن دارند

سرمربی تیم فوتبال فولاد می‌گوید همه بازیکنانش برای حضور در ترکیب اصلی شانس دارند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد در نشست خبری پیش از دیدار با مس رفسنجان اظهار کرد:‌ به تیم مس رفسنجان و مردم این شهر تبریک می‌گویم که تیمشان لیگ برتری شده است. امیدوارم در ادامه راه در لیگ موفق باشند. می‌دانیم مس رفسنجان تیم خوب و بابرنامه‌ای است. به خاطر فوتبالی که ارائه می‌دهند جایگاه واقعی‌شان قطعا بالاتر از این است. فوتبال خوبی را در تمام بازی‌ها ارائه داده‌اند، حتی بازی‌های خارج از خانه. این کار ما را سخت می‌کند. می‌دانیم که بازی کردن جلوی تیم‌هایی که از عقب زمین بازی را شروع می‌کنند کمی سخت است. آمادگی این را داریم که فردا بازی خوبی نشان بدهیم و تمام توان‌مان را بگذاریم و در زمین خودمان به موفقیت برسیم و نتیجه خوبی بگیریم. نیاز داریم برای بودن در بالای جدول سه امتیاز را بگیریم. برای رسیدن به این هدف تمام بازیکنان باید با تمرکز بالا بازی کنند.

او درباره اینکه رییس دپارتمان داوری گفته است "بعد از اشتباه یکی از داوران جوان تصمیم گرفته شد بیشتر از داوران باتجربه استفاده شود" هم توضیح داد: ما از تمام داوران حمایت می‌کنیم. در مسابقه‌ای که اشتباه داوری به ضرر ما بود از داور حمایت کردیم. دوست دارم داوران جوان بازی‌ها را قضاوت کنند. شاید اگر بخواهیم خیلی زود آن‌ها را وارد این عرصه کنیم شرایط برایشان سخت شود. ما داوران خیلی خوبی داریم. همه بازی‌ها را باید داوران جوان و باتجربه خوب قضاوت کنند. چیزی که مهم است حمایت کردن از داوران است. این حمایت همیشه بوده و هست. قطعا ما اعتراض هم می‌کنیم. امیدواریم همه کنار هم کار کنیم تا فوتبال ما پیشرفت کند.

نکونام درباره رقابت درون تیمش برای بازی کردن هم، گفت:‌ باتوجه به نیازی که داشتیم بازیکن جذب کردیم. مثل همه تیم‌ها تعداد مشخصی بازیکن گرفتیم. همه بازیکنان ما برای بازی کردن شانس دارند. من با بازیکنانم زندگی و تمرین می‌کنم. قطعا بهترین انتخاب را برای بازی‌ها انجام می‌دهم. هرکسی که خوب باشد برای من فقط و فقط تمرین و عملکرد در مسابقه مهم است. تمام بازیکنان من شانس بازی دارند. من سال قبل به بازیکنانی بازی دادم که چند سال در فولاد بودند و بازی نمی‌کردند. موفقیت تیم و عملکرد بازیکن برای من از همه‌چیز مهم‌تر است.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 566 - مجموع امتیازات : 2348
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 530 - مجموع امتیازات : 1862
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 528 - مجموع امتیازات : 1739
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 506 - مجموع امتیازات : 1824
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 501 - مجموع امتیازات : 1718
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 377 - مجموع امتیازات : 1103
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 374 - مجموع امتیازات : 1370
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 337 - مجموع امتیازات : 3842
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---