1400/01/24
15:19
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 16 مهر 1392 9:49

شیمبا در برنامه 90 چه گفت؟

لوسیانو پریرا بازیکن خارجی فولاد خوزستان میهمان این هفته برنامه نود بود که ابتدای صحبت های خود بیوگرافی کوتاهی از خود ارائه داد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، وی طرز بازی کردن بازیکنان ایران را متفاوت از فوتبال برزیل دانست و عنوان کرد در ایران سرعت فوتبال بیشتر است و وقتی برای فکر کردن نداریم، در برزیل بیشتر بازی ها تکنیکی است.
وی در مورد حضورش در ایران گفت: توسط یک شرکت در تهران که بازیکنان خارجی را برای تیم های ایرانی جذب می کرد به ایران آمدم، آنها بازی مرا در برزیل دیده بودند. خانواده ام در برزیل هستند و فقط همسرم در ایران است وهمیشه مرا همراهی می کند.
پریرا در مورد حضورش در تیم فولاد خاطرنشان کرد: ابتدای ورودم خوب کار نکردم ولی سپس بهتر شدم و از مسئولان این باشگاه تشکر می کنم که تحمل داشتند.
 
وی گفت: بازیکنان خوبی داریم و باید آنها را باور داشته باشیم و سعی میکنیم قهرمان لیگ شویم. سعی می کنم با بازیکنان صحبت کنم و چون صحبت کردن فارسی سریع است باید برای فهمیدن این زبان بیشتر تمرین کنم.پریرا در مورد شادی پس از گل بازی مقابل نفت تهران گفت: در برزیل به این گونه شادی کردن " پرش مرگ" می گویند. در حال حاضر "نیمار" را دوست دارم و در مجموع نیز از "رونالدو" خوشم می آید. وی در مورد جان واریو نیز گفت: وی را در برزیل نمی شناختم ولی در ایران بازی های وی را دیدم.
 
مجری برنامه نود در ادامه از مهمانش پرسید چرا به رسم برزیلی ها سامبا اجرا نمی کنی! که او با زیرکی گفت: اتفاقا فکر خوبی است. چرا که نه. اتفاقا سامبا هم خوب بلدم ! از گل های بعدی حتما ! فردوسی پور بلافاصله گفت: ای بابا منشوری شدی نگویی فردوسی پور گفت ها! راستی منشور اخلاقی را چه باید ترجمه اش کنند؟»
البته او فهمید که فردوسی پور چه می گوید و گفت:« سامبا مشکلی ندارد ، خیلی هم رقص شادی است!»
 
وی افزود: فولاد تیم خوبی است و از بازیکنانش حمایت می کند و بازیکن اگر حمایت شود بازیکن خوبی می شود، پیش از آمدنم به ایران از بازیکنان فولاد در مورد رفتار باشگاه سئوال می کردم و آنها راضی بودند. از هواداران فولاد نیز نیز تشکر میکنم.پریرا در مورد اینکه چرا به وی لقب "شیمبا" می دهند عنوان کرد:این لقبی است که پدرم به من داده است. لوسیانو پریرا در پایان صحبت هایش گفت پنج برادر و سه خواهر دارد.
 

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 2404
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 587 - مجموع امتیازات : 1919
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 573 - مجموع امتیازات : 1784
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 568 - مجموع امتیازات : 1785
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 559 - مجموع امتیازات : 1877
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 423 - مجموع امتیازات : 1149
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 381 - مجموع امتیازات : 3886
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---