1399/11/01
20:25
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

شنبه 06 مرداد 1397 21:36

مسلم رحیمی پس از جلسه با حبیب الله رضایی مطرح کرد؛

حمایت صدا وسیما از تیم های فوتبال استان، ورزشگاه فولاد خوزستان خدمتی ماندگار است

آقایان مسلم رحیمی و حبیب الله رضایی در جلسه ای مشترک در زمینه راهکارهای بهبود همکاری های صداوسیما و باشگاه فولاد خوزستان به گفتگو پرداختند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، باشگاه فولاد خوزستان ظهر امروز میزبان مدیر کل صدا و سیمای استان خوزستان بود.
مسلم رحیمی در پایان این جلسه، اظهار داشت: در ابتدا انتصاب آقای رضایی به عنوان مدیرعامل باشگاه فولاد را تبریک عرض نموده و همچنین با توجه به شروع مسابقات و کسب پیروزی ارزشمند این تیم در دیدار نخست برخود لازم دانستم با حضور در محل باشگاه فولاد خوزستان آمادگی مرکز صدا وسیمای خوزستان را جهت حمایت هرچه بیشتر از باشگاه فولاد و مجموعه تیم های فوتبالی استان اعلام نماییم.


مدیر کل صداوسیما خوزستان همچنین با تشکر از سرمایه گذاری فولاد خوزستان در ورزش و پیگیری های مهندس کشانی برای ساخت ورزشگاه سرپوشیده، اظهار داشت: با افتتاح این ورزشگاه مجهز در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، تحولی چشمگیر در زیرساخت های مرکز فوتبالی ترین استان کشور ایجاد خواهد شد و قطعا اهواز با داشتن 3 ورزشگاه بزرگ در بحث میزبانی از تیم های لیگ برتری، آسیایی و حتی برخی دیدارهای ملی سربلند خواهد بود. بنده به نوبه خود لازم می دانم از زحمات مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، مدیران گذشته و تمامی نفرات دخیل در برنامه ریزی و ساخت این ورزشگاه که از اماکن غرورانگیز استان بشمار می رود، کمال تشکر را داشته باشم. مطمئنا ساخت این ورزشگاهِ باکیفیت یک خدمت ماندگار بشمار می رود و در بهبود شرایط فوتبال استان نقش خواهد داشت.


وی در ادامه اظهار داشت: این مجموعه از نظر سیستم های تصویربرداری و امکانات پوشش رسانه ای نیز در سطح بالایی ساخته شده و ما نیز امیدواریم بتوانیم با انعکاس بهترین تصاویر و نمایش آن در قاب تلویزیون مخاطبان نقشی در این زمینه داشته باشیم.

رحیمی همچنین به ایجاد برخی تغییرات در برنامه های صدا و سیما در راستای حمایت هر چه بیشتر از تیم های فوتبالی اشاره کرد و در ادامه اظهار داشت: در حال حاضر استان خوزستان با داشتن بیشترین نماینده در لیگ برتر گوی سبقت را از دیگر استان ها و حتی تهران ربوده است و این موضوع توجه و دقت نظر هرچه بیشتر رسانه‌ها و به ویژه رسانه ملی را می طلبد که امیدواریم با مشورت با اهالی فن، مدیران عامل تیم ها و نمایندگان رسانه‌ای آنها بهترین عملکرد را در زمینه پوشش دیدارهای لیگ برتری، تولید برنامه های محتوایی، پوشش خبری و کارشناسی در بخش تلویزیون و رادیو داشته باشیم.


مدیرکل صدا و سیمای خوزستان همچنین در خاتمه ضمن تقدیر از عوامل این سازمان در زمینه پوشش رویدادهای ورزشی، اظهار داشت: سازمان صدا و سیما علی رغم محدودیت ها وظیفه خود می داند رویدادهای ورزشی را که مورد توجه اکثر مخاطبان قرار دارد با بهترین کیفیت پوشش دهد،البته شاید در این زمینه کاستی هایی نیز وجود داشته باشد که با تشکیل کمیته ای بدین منظور بررسی‌های لازم را برای پیشرفت در کار انجام می دهیم تا با سیاستگذاری جدید، رضایت بخش بیشتری از مخاطبان خود را حفظ نماییم.

منبع خبر : رسانه باشگاه فولاد خوزستان

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

فولاد❤
یک شنبه 07 مرداد 1397 1:50 PM
فولاد ارنا نماد افتخار باشگاه بزرگ فولاد است در جام جهانی از تکنولوژی داور ویدیویی استفاده شد نطمئنم ورزشگاه با بیشترین دوربین و تکنولوژی مجهز میشه

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 493 - مجموع امتیازات : 2274
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 464 - مجموع امتیازات : 1675
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 460 - مجموع امتیازات : 1792
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1763
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 436 - مجموع امتیازات : 1653
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 339 - مجموع امتیازات : 1335
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 323 - مجموع امتیازات : 1049
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 291 - مجموع امتیازات : 3796
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---