1399/11/01
19:44
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

شنبه 21 اردیبهشت 1398 16:21

مدیر رسانه باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرد:

ضرورتی به برگزاری بازی استقلال خوزستان در ورزشگاه فولاد نبود

مدیر رسانه باشگاه فولاد خوزستان در واکنش به اظهارات مدیرعامل استقلال خوزستان، گفت: وقتی ورزشگاه غدیر اهواز شرایط لازم جهت انجام یک بازی را داشته و کاملا آماده است، نیازی به انجام دیدار استقلال خوزستان و سایپا در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان نیست.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، محمد رضایی اظهارکرد: مدیریت شرکت و باشگاه فولاد خوزستان همواره بر این موضوع تاکید داشته‌اند که ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان هدیه‌ای به مردم  و هواداران فوتبال استان است تا در فضایی بهتر فوتبال را تماشا کنند و در یک‌ماه گذشته نیز با توجه به آبگرفتگی اطراف مجموعه غدیر، زمینه را برای برگزاری دیدار تیم استقلال خوزستان برابر فولاد و نساجی در این ورزشگاه فولاد فراهم شد اما اکنون با توجه به رفع مشکلات غدیر دیگر ضرورتی برای انجام بازی استقلال برابر سایپا در ورزشگاه فولاد وجود ندارد.

وی همچنین با آرزوی موفقیت برای نمایندگان خوزستان در دو هفته پایانی لیگ برتر، عنوان کرد: ما در هفته پایانی یک بازی مهم برابر تراکتورسازی در اهواز خواهیم داشت و قطعا انجام دو بازی در فاصله کمتر از پنج روز تاثیر منفی بر کیفیت چمن ورزشگاه فولاد دارد و باید چمن را برای بازی آینده‌مان آماده نگاه داریم.

مدیر رسانه‌ای باشگاه فولاد با اشاره به صحبت‌های رحیمی که گفته بود "برگزاری بازی در این ورزشگاه منوط به اجازه مدیرعامل شرکت فولاد بود و گویا او در ایران نیست" نیز اظهارکرد: با توجه با جایگاه این تیم در جدول و تاثیرگذار نبودن نتیجه این بازی در سرنوشت نماینده استان و همچنین شرایط ایده‌آل غدیر، از نظر مجموعه فولاد نیازی به این تصمیم نیست. همچنین جهت تکمیل اطلاعات آقای رحیمی باید عرض کنم که در حال حاضر نیز مدیرعامل شرکت در ایران و مشغول به خدمت‌رسانی است.

وی همچنین گفت: آقای رحیمی در زمان انجام دربی اهواز، از مخالفان جدی انتقال بازی به ورزشگاه شهدای فولاد بود و حتی با تهدید کردن به لغو مسابقه در مصاحبه ای نیز اعلام کرد "ما باید از حق میزبانی‌مان استفاده کنیم و نمی‌توانیم در زمین رقیب دیرینه‌مان به میدان برویم "و تغییر رویکرد او نسبت به این موضوع برای ما سوال برانگیز است.

 

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 493 - مجموع امتیازات : 2274
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 464 - مجموع امتیازات : 1675
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 460 - مجموع امتیازات : 1792
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1763
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 436 - مجموع امتیازات : 1653
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 339 - مجموع امتیازات : 1335
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 323 - مجموع امتیازات : 1049
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 291 - مجموع امتیازات : 3796
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---