1400/01/24
15:23
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 03 مهر 1399 23:20

تکذیب لیست مازاد تیم فولاد خوزستان

بخش خبری شبکه خوزستان شب گذشته در خبری عجیب ادعای وجود لیست مازاد در تیم فولاد خوزستان را داشته که به این شکل تکذیب می‌شود.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، روابط عمومی باشگاه فولادخوزستان در این خصوص بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است: فولاد خوزستان طی فصل گذشته بر پایه همراهی و حمایت تمامی بخش‌ها اعم از هواداران همیشه همراه و دلسوز، پیشکسوتان حامی و یکدل و البته رسانه‌های تلاشگر تصویری و نوشتاری استان، توانسته به موفقیت بزرگی دست یابد. انتظار می‌رود این همکاری و هماهنگی طی این فصل که با حضور در آسیا امیدواریم اتفاق بزرگتری را در کنار یکدیگر رقم بزنیم، پررنگ تر شود.

با این حال از مسئولان صداو سیمای مرکز خوزستان خواهان این هستیم که در اخبار خود در خصوص تیم فولادخوزستان صداقت و انصاف را رعایت کنند تا با انتشار چنین مواردی موجب ناراحتی و نگرانی هواداران خونگرم این باشگاه نشوند. اخباری که ممکن است تمرکز بازیکنان در ابتدای فصل و اردوی آماده سازی را به هم بریزد.

از دوستان در صداوسیمای مرکز خوزستان انتظار می‌رود طبق اصول اعلام اخبار، چنین خبرهایی که از اهمیت بالایی برخوردار است را با دریافت از منبع معتبر در اختیار مخاطبان قرار دهند.

امیدواریم که در فصل آینده با رعایت حقوق هواداران به جای تمرکز روی خبرهای این چنینی غیرمعتبر، در راستای بالا بردن کیفیت تصاویر مسابقات تیم محبوب فولادخوزستان که باعث رنجش خاطر هواداران خونگرم و بینندگان شده، تلاش بیشتری شاهد باشیم و احترام به مخاطب در دستور کار قرار گیرد. انتظار می رود با توجه به اهمیت چنین اخباری و حساسیت آن، در انتشار آن دقت بیشتری صورت گرفته و باعث تکدر خاطر هواداران و عدم اجرای مناسب برنامه تیمی که بعد از دستیابی به سهمیه آسیا به دنبال آماده سازی و موفقیت بیشتر در فصل آتی است، نشوند.

از هواداران و همچنین رسانه‌های تصویری و نوشتاری خواهشمندیم که اخبار رسمی باشگاه را از سایت رسمی و کانال رسمی باشگاه دنبال کنند. " قطعا اخبار خوبی در راه است".

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 2404
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 587 - مجموع امتیازات : 1919
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 573 - مجموع امتیازات : 1784
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 568 - مجموع امتیازات : 1785
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 559 - مجموع امتیازات : 1877
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 423 - مجموع امتیازات : 1149
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 381 - مجموع امتیازات : 3886
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---