1399/09/07
23:56
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 05 مهر 1399 12:1

جلسه آذری با کارکنان باشگاه فولاد خوزستان؛

باید به بهترین باشگاه ورزشی ایران تبدیل شویم

جلسه مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان پیش از شروع فصل جدید رقابت های فوتبال کشور با کارکنان این باشگاه برگزار گردید.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری در این جلسه که راس  ساعت 9 صبح امروز شنبه مورخ 5 مهر 1399 در محل سالن کنفراس ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار شد، اظهار داشت: باشگاه فولاد خوزستان با توجه به زیرساخت های موجود و حمایت های بی شائبه مهندس علی محمدی مدیرعامل شرکت و اعضای محترم هیات مدیره بیشترین پتانسیل را در میان رقبای خود برای تبدیل شدن به برترین باشگاه کشور را دارد و در فصل پیشرو برای دست یابی به این جایگاه به تلاش دسته جمعی در همه حوزه ها نیاز داریم.

وی در ادامه افزود: برای به فعل در آمدن این پتانسیل کارهای سختی در پیش است. چراکه امروز ما در بین چهار تیم برتر کشور هستیم و طبق برنامه مصوب و گفتگوهایی که با مدیرعامل محترم شرکت و اعضای محترم هیات مدیره انجام شده، باید به یک باشگاه بزرگ ورزشی تبدیل شویم. ما اعتقاد داریم که در استان خوزستان نیاز است از سایر رشته های ورزشی نیز حمایت شود و باید این حرکت و توسعه توسط باشگاه شکل بگیرد.آذری در ادامه این جلسه ، اهداف باشگاه در افق 1404 را برای کارکنان تشریح کرد و گفت: چشم انداز ما این است که در اولین گام از یک باشگاه فوتبال که فعلا جزو سه – چهار باشگاه برتر کشور است به یک باشگاه چند رشته ای با حمایت از سایر استعدادهای ورزشی استان خوزستان تبدیل شویم و آنهم نه صرفاً برای شرکت کردن بلکه برای بهترین بودن و دست یابی به جایگاه اول و دوم در کشور که این موضوع می تواند به برندسازی فولاد خوزستان در سطح آسیا کمک شایانی کند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در ادامه اظهار داشت: کارنامه کاری ما طی 8 ماه حضور در باشگاه منجر به کسب جایگاه سوم لیگ برتر و سهمیه پلی آف جام قهرمانان آسیا بود که هرچند راضی کننده است اما تکرار آن برای باشگاه بزرگی همچون فولاد و هواداران آن در آینده قابل قبول نخواهد بود.

سعید آذری با بیان اینکه باید با کمک یکدیگر از این مرحله عبور کنیم، افزود: سال گذشته که بنده عنوان کردم «این تیم معمولی است» شاید برداشت های غلطی از آن شد و احساس شد که بنده سعی بر تخریب جایگاه فولاد دارم اما هدف بنده از بیان این صحبت ها این است که گفتن یک «واقعیت تلخ» همیشه بهتر از گفتن «شعارهای شیرین و فریب دهنده» است. ما باید بدانیم که چه اهدافی داریم و چه وسیله و ابزاری برای رسیدن به آن نیاز داریم. مطمئناً ما امسال نیز اهدافمان را برای هواداران تشریح کرده و آنها را در جریان امور قرار خواهیم داد. فولاد یک برنامه سه ساله برای بازگشت به دوران باشکوه خود دارد و به لطف الهی موفق شدیم یک سوم این مسیر را پشت سر بگذاریم و دو سوم آن که راهی سخت و طولانی است باقی مانده و باید به برترین باشگاه ایرانی و تبدیل به باشگاهی پیشرو در سطح منطقه شویم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 447 - مجموع امتیازات : 2225
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 430 - مجموع امتیازات : 1641
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 421 - مجموع امتیازات : 1753
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 1718
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 1600
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 303 - مجموع امتیازات : 1299
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 53 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 299 - مجموع امتیازات : 1023
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 254 - مجموع امتیازات : 3759
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---