1399/09/07
23:11
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 10 مهر 1399 12:53

واکنش مدیرعامل باشگاه فولاد به لیست تیم ملی نوجوانان؛

سازندگی شعاری که در حد باشگاه ها می ماند

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان از سیاست های موجود در گزینش و رفتارهای تبعیض آمیز حاکم بر تیم های ملی رده سنی پایه فوتبال ایران انتقاد کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، باشگاه فولاد خوزستان در فصل 99-1398رقابت های فوتبال پایه ای کشور موفق به کسب 2 عنوان قهرمانی کشور در رده های جوانان و امید شد و تیم های نونهالان و نوجوانان آن نیز موفق شدند به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها صعود کنند و چنانچه محدودیت های بوجود آمده و لغو بازی ها به دلیل جلوگیری از انتشار ویروس کووید-19 نبود چه بسا فولاد می توانست همچون سال های قبل یکی از برندگان عنوان قهرمانی در این دو رده سنی نیز باشد.
با این وجود انتشار لیست دعوتی ها به اردوی تیم ملی نوجوانان، بار دیگر حکایت نگاه از بالا به پایین پایتخت نشینان به تیم های شهرستانی و نادیده گرفتن توان بالای موجود در باشگاهی مانند فولاد خوزستان که در سال های اخیر 2 بار به عنوان برترین آکادمی فوتبال ایران شناخته شده، دارد.
تکرار این رفتار و این سیاست های تبعیض آمیز، اینک صدای بسیاری از پیشکسوتان و کارشناسان فوتبال استان خوزستان را در آورده و سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان نیز با انتشار پستی انتقادی در صفحه شخصی خود به آن واکنش نشان داده است.
آذری در اینباره نوشته است:
" فدراسیونی که باشگاههای سازنده را نمی‌بیند .
لیست تیم ملی نوجوانان را که دیدم شوکه شدم .
از مهد فوتبال سازنده ایران فولاد خوزستان با تمامی سرمایه گذاری، تلاش شبانه روزی صرفا یک نوجوان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شده است .
و باز هم یک اشتباه استراتژیک دیگر، لیستی که در ابتدا برای فدراسیون فوتبال آسیا رد شده است را در مراحل بعد نمی توان تغییر داد .
سازندگی شعاری که در حد باشگاهها میماند .
آقای عبدی آیا باید حتما مرکز نشین باشند تا ملی پوش باشند .
وقتی در رسانه ملی باشگاه‌ها را زیر سوال میبرید که سازندگی نمی کنند حتی به این فکر نمی کنید که باشگاهی به نام فولاد وجود دارد؟
تبعیض تا کی؟
خوزستان مهد سازندگی است آقایان،از جایتان بلند شوید و نگاهی به اطراف این کشور بکنید ،شعاع دیدتان را گسترش بدهید علما."

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 447 - مجموع امتیازات : 2225
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 430 - مجموع امتیازات : 1641
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 421 - مجموع امتیازات : 1753
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 1718
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 1600
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 303 - مجموع امتیازات : 1299
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 53 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 299 - مجموع امتیازات : 1023
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 254 - مجموع امتیازات : 3759
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---