1399/09/07
23:24
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 13 مهر 1399 21:7

پوشیدن پیراهن تیم ملی آرزوی هر بازیکنی است

نجاریان: اعتماد نکونام من را به تیم‌ملی رساند

مدافع راست فولاد خوزستان با درخشش در فصل قبل رقابت‌های لیگ بیستم توانست خود را در لیست تیم ملی قرار بدهد.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، لیست تیم ملی فوتبال ایران برای دو دیدار دوستانه مقابل ازبکستان و مالی، روز گذشته اعلام شد و مجتبی نجاریان مدافع راست ۲۲ساله فولاد در این لیست حاضر است.

نجاریان در گفت‌وگو با رسانه باشگاه درباره دعوت به تیم‌ملی گفت: خوشحالی‌ام از این موضوع را نمی‌توانم وصف کنم، پوشیدن پیراهن تیم ملی آرزوی هر فوتبالیستی است و خدارا شکر این شانس به من داده شده است. تمام تلاشم را می‌کنم که نماینده خوبی برای باشگاه فولاد و همچنین فوتبال خوزستان در تیم ملی باشم. تجربه گرانبهایی برای من در کنار بازیکنان برتر فوتبال ایران خواهد بود و قطعا بسیار به من کمک خواهد کرد.

مدافع راست فولاد در ادامه افزود: مربیان زیادی به من در این راه کمک کردند و امیدوارم بتوانم سر بلندشان کنم، فصل قبل با حضور آقای نکونام و نگاه ویژه ایشان به جوانان و محصولات آکادمی، در ترکیب تیم قرار گرفتم و خدا کمک کرد که توانستم موجب رضایت ایشان و کادرفنی باشم که جا دارد تشکر ویژه از آقا جواد داشته باشم که اعتماد و راهنمایی‌هایش بسیار به من چه در فوتبال و چه در زندگی شخصی کمک کرده و موفقیت‌هایم را مدیون وی هستم. سال قبل و پس از حضور در تیم بزرگسالان فولاد به تیم ملی برای مسابقات انتخابی المپیک دعوت شدم و اکنون نیز افتخار حضور در لیست تیم ملی بزرگسالان دارم. امیدوارم که بتوانم برای تیم ملی مثمر ثمر باشم و رضایت کادرفنی را جلب کنم، امسال اهداف بزرگ و وظایف سنگینی چه در تیم فولاد و چه در تیم ملی خواهم داشت و تلاشم را نسبت به قبل چند برابر خواهم کرد تا بتوانم از عهده آن وظایف بر بیایم.

نجاریان در انتها از تاثیر آکادمی باشگاه در بازیکن سازی و موفقیت نیز گفت: من تمام دوران فوتبالم در باشگاه فولاد بوده‌ام، آکادمی فولاد، دانشگاه اول فوتبال ایران است که توانایی زیادی برای ساخت فوتبالیست‌های برتر دارد. با حضور آقای آذری مدیر باتجربه فوتبالی در راس باشگاه و آقای نکونام به عنوان سرمربی در تیم بزرگسالان، نگاه ویژه ای به بازیکنان جوان شده و همه محصولات آکادمی این فرصت را دارند تا با حضور و درخشش در تمرینات، بتوانند خیلی زود مسیر دیده شدن و حضور در بالاترین سطح فوتبال ایران را طی کنند.

مدافع راست ۲۲ ساله فولاد و تیم‌ملی ایران در پایان گفت: هفته‌های پایانی فصل قبل مدت زیادی از خانواده دور بودیم. از همسرم و خانواده‌ام که دوری من را تحمل کردند، تشکر می‌کنم چراکه حضور و همراهی آن‌ها به من خیلی کمک کرده است و امیدوارم بتوانم جواب زحمات و صبوری‌شان را به خوبی بدهم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 447 - مجموع امتیازات : 2225
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 430 - مجموع امتیازات : 1641
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 421 - مجموع امتیازات : 1753
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 1718
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 1600
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 303 - مجموع امتیازات : 1299
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 53 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 299 - مجموع امتیازات : 1023
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 254 - مجموع امتیازات : 3759
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---