1400/01/24
20:20
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 17 آبان 1399 20:38

بیانیه باشگاه فولادخوزستان در خصوص اتفاقات دیدار برابر ذوب‌آهن

باشگاه فولادخوزستان در خصوص دیدار شب گذشته برابر ذوب‌آهن اصفهان بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در بیانیه باشگاه فولاد خوزستان آمده است:

روز گذشته شروع فصل جدید فوتبال ایران و البته شروع صدور بیانیه‌ها بود، بیانیه‌هایی که خیلی زود روی خروجی سایت‌ها قرار گرفت تا هنوز مسابقات هفته نخست تمام نشده، اعتراضات به داوری‌ها آغاز شود اما لازم دیدیم که در خصوص صحبت‌های انجام شده، توضیحاتی را برای روشن شدن افکار عمومی ارائه کنیم.

دوستان در باشگاه ذوب‌آهن بهتر است تا بار دیگر گل اول‌ تیمشان در دیدار شب گذشته را مرور کنند. گلی که در ادامه خطایی به ثمر رسید که صحنه‌های تلویزیونی و دوربین اختصاصی ما به طور واضح نشان می‌دهند تصمیم اشتباهی از سوی تیم داوری بوده است تا در ادامه تمرکز تیمی ما با همین یک سوت ساده خدشه دار شود و توپ پس از یک رفت و برگشت وارد دروازه ما شود، صحنه‌ای که بازیکن ما به طرز کاملا صحیح توپ را از بازیکن حریف گرفت و در حالیکه تیم ما در موقعیت ضدحمله برای به ثمر رساندن گل دوم بود اما کمک داور، تصمیم صحیح داور را برگرداند و پس از آن بازی به تساوی کشیده شد.

در ادامه این صحنه به جای اعتراضات شدید به داوری، به فوتبال ادامه دادیم تا بیش‌تر از قبل تلاش کنیم و این گل را جبران کنیم. خطایی که اگر گرفته نمی‌شد در ادامه آن گلی زده نمی‌شد و می‌توانستیم با سه امتیاز از اولین دیدار بیرون بیاییم و وضعیت متفاوتی برای‌مان رقم می‌خورد.

لازم به ذکر است در تمام طول مدت بازی، اعضای نیمکت تیم ذوب آهن با اعتراض روی هر سوت، سعی داشتند تا داور را تحت تاثیر قرار بدهند و او را متقاعد به گرفتن خطا کنند، آن‌ها حتی به انداختن اوت توسط بازیکنان تیم ما اعتراض داشتند و به این معتقد هستیم که روز گذشته تیمی که از داوری ضربه دید، ما بودیم که سه امتیاز از کف‌مان پرید.

دوستان در تیم فوتبال ذوب‌آهن بهتر است دیدار فصل قبل ما و خودشان را دوباره مرور کنند و پنالتی سالم ما که داور اعلام نکرد را دوباره ببینند، ما در آن زمان به جای اعتراض و دادن بیانیه سعی کردیم تیم را از نظر فنی و روانی آماده‌تر کنیم تا در مسابقات آتی بتوانیم نتایج لازم را بگیریم و این امر محقق شد و عملکرد فنی تیم ما در فصل گذشته گویای همه چیز است.

گفتنی است تیم ما در فصل قبل در مسابقات زیادی از نظر اشتباهات سهوی داوری ضربه دید و اگر این اشتباهات نبود، تیم فولاد خیلی زودتر می‌توانست به سهمیه آسیایی برسد و شاید به عنوان دومی لیگ‌برتر دست می‌یافت.

در هر صورت بهتر است تیم‌ها از ابتدای لیگ برتر، داوران را با دادن بیانیه و اعتراضات مکرر در زمان انجام مسابقه، تحت فشار نگذارند و اجازه بدهند تا داوران با آرامش روانی و ذهنی مناسب، مسابقات را قضاوت کنند و ان‌شاءالله که در هیچ دیدار دیگری در لیگ‌برتر شاهد اشتباهات سهوی داوری نباشیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

عباس مریدیان
یک شنبه 18 آبان 1399 12:50 PM
با سلام ممنون هستم که عکس العمل مناسب در زمان مناسب را ارائه نمودید.

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 624 - مجموع امتیازات : 2406
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 594 - مجموع امتیازات : 1926
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 580 - مجموع امتیازات : 1791
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 575 - مجموع امتیازات : 1792
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 566 - مجموع امتیازات : 1884
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 425 - مجموع امتیازات : 1151
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 3888
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---