1400/01/24
14:17
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 10 آذر 1399 19:23

هاشمی‌نسب: تلاش می‌کنیم در کورس بمانیم

مربی فولاد خوزستان گفت: تلاش می‌کنیم در کورس بمانیم اما با وجود این‌که حق‌مان بیشتر از یک امتیاز بود نتوانستیم پیروز شویم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مهدی هاشمی نسب درباره تساوی فولاد مقابل آلومینیوم اظهار کرد: بازی سختی با تیم سخت کوش آلومینیوم داشتیم. می‌دانستیم آن‌ها با تمام وجودش بازی می‌کند و دفاع می‌کند. تمریناتی را پشت سر گذاشتیم تا بتوانیم از نقاط ضعف‌شان به گل برسیم اما متاسفانه موقعیت‌هایمان را از دست دادیم. جلوی چنین تیم‌هایی وقتی زود به گل نرسید نمی‌توانید پیروز شوید. تیم حریف مقداری وقت کشی هم در دستور کارش بود اما ما هم موقعیت‌هایمان را از دست دادیم.

او اضافه کرد: تلاش می‌کنیم که در هفته‌های آینده نتایجی کسب کنیم که در کورس بمانیم اما با وجود این‌که حق‌مان بیشتر از یک امتیاز بود نتوانستیم پیروز شویم.

مربی فولاد درباره علت نیامدن نکونام به نشست خبری گفت: دلیلش را نمی‌دانم. به من امر کردند و من اطاعت کردم. البته صحبت‌هایی که من انجام می دهم، صحبت‌های جواد نکونام است.

او درباره داوری بازی عنوان کرد: از کادر داوری تشکر کنم. امروز مستحق برد بودیم و دنبال برد بودیم اما باز هم از داوری تشکر می‌کنم چرا که با شجاعت سوت زد.

هاشمی‌نسب درباره خروج باقرپور و بوعذار از تیم فولاد گفت:‌ ما هفت بازیکن زیر 25 ساله‌ها داریم که باید سه بازیکن را از این لیست خارج می‌کردیم و متاسفانه او جدا شد. بوعذار هم پارسال در خیلی از بازی‌ها به ما کمک کرد و درست است کم بازی کرد اما  نیاز داشت بیشتر بازی کند و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

او در رابطه با فیکس نبودن پاتوسی بیان کرد: پاتوسی هم از ناحیه مچ پا مصدوم بود و چند جلسه در کار تیمی ما شرکت نکرد که صلاح بود کمتر بازی کند چرا که در بازی بعد به او نیاز داریم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 2404
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 587 - مجموع امتیازات : 1919
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 573 - مجموع امتیازات : 1784
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 568 - مجموع امتیازات : 1785
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 559 - مجموع امتیازات : 1877
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 423 - مجموع امتیازات : 1149
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 381 - مجموع امتیازات : 3886
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---