1400/01/24
15:57
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 28 آذر 1399 19:2

هاشمی نسب پس از دیدار برابر نفت مسجدسلیمان؛

شرایط زمین اجازه بازی روی زمین را به ما نمی‌داد

مربی تیم فولاد خوزستان مدعی شد شرایط دیدار با نفت باعث شده تا این تیم از تاکتیک و سبک بازی همیشگی خود خارج شود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، شاگردان جواد نکونام در حالی‌که در آستانه کسب یک امتیاز از دوئل با نفت مسجدسلیمان بودند، در واپسین لحظات بازی غافلگیر شدند تا دربی خوزستان را دست خالی و بدون امتیاز ترک کنند؛ مهدی هاشمی‌نسب دستیار نکونام با حضور در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر نفت، درباره عملکرد امروز تیمش گفت: با توجه به شرایط جوی و زمین توقع بیشتری نمی‌رفت که بازی به روی هوا و بِکِش بِکِش از سوی دو تیم تبدیل نشود؛ برخلاف میل باطنی ما که علاقه‌ای به این شکل بازی نداریم، ولی شرایط زمین چمن اجازه بازی روی زمین را به ما نمی‌داد.

هاشمی‌نسب در توضیح سبک بازی امروز تیمش گفت: بازی را با دو مهاجم شروع کردیم و رو به بازی هوایی آوردیم، یکی دو موقعیت خوب داشتیم، اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم؛ همیشه سعی کرده‌ایم درباره داوری مثبت حرف بزنیم، ولی وقتی پنالتی ما گم می‌شود نمی‌توانیم سکوت کنیم. با همه احترامی که برای جامعه داوری قائلم فکر می‌کنم داور امروز برای این بازی مناسب نبود. این بازی 50-50 بود و هر دو تیم بِکِش بِکِش بازی می‌کردند. شاید اگر در نیمه اول توپ فرشاد احمد‌زاده به گل تبدیل می‌شد، شرایط فرق می‌کرد.

مربی فولاد در بخش پایانی صحبت‌های خود با انتقاد از شرایط میزبانی گفت: در این بازی نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم و این طبیعت فوتبال است. یکسری مسائل هست که در فوتبال حرفه‌ای ما در حد حرف است و در عمل خبری از حرفه‌ای‌گری نیست. شب قبل از بازی برق هتل تیم ما می‌رود و شام را ساعت 10 و نیم شب می‌خوریم و جلسه‌مان را نمی‌توانیم برگزار کنیم؛ امروز هم شرایط زمین اینگونه است و کاور روی زمین کشیده نشده و آب جمع شده بود. فکر می‌کنم این شرایط برازنده مردم خوب مسجدسلیمان نیست. امیدوارم شرایط خوبی حاکم شود که مردم از دیدن فوتبال لذت ببرند و هم اینکه تیمی که استحقاق برد را داشته با حقش برسد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (2 نظر تا کنون)

حسین
پنج شنبه 04 دی 1399 10:06 AM
سلام ، باتوجه به ثبات مديریتی و کادر فنی در سال دوم انتظار دلشتیم فولا فوتبال بازی کنه اما با دیدن بازی ها تا اینجا فولاد فقط تخریبی بازی کرده و ما فوتبال ندیدبم ، حتی در بازیهایی که برنده از زمین خارج شده ، نکته بعدی خالی شدن تیم از بچه های بومی است که تعلق مردم رو به باشگاه کم کرده و برد وشکست اون باعث تحریک احساس مردم نمیشه ،با دیدن بازی بازیکنان جذب شده میبینیم که آنها در حد بیت سعید ، ناصری و بوعذارو...نیستند به امید موفقیت فولاد و تشکر از همه زحمت کشان خصوصا آقایان آذری ، نکونام و...

علی
جمعه 28 آذر 1399 9:17 PM
با سلام چه موقع می خواهید بفهمید پاتوسی را بیشتر باید بازی دهید

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 2404
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 587 - مجموع امتیازات : 1919
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 573 - مجموع امتیازات : 1784
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 568 - مجموع امتیازات : 1785
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 559 - مجموع امتیازات : 1877
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 423 - مجموع امتیازات : 1149
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 381 - مجموع امتیازات : 3886
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---