FooladFc.ir
پرونده لیگ برتر امید 95-94 بسته شد؛
آمار فوق العاده فولاد خوزستان؛ قهرمانی با 52 امتیاز

هفته بیست و دوم و پایانی لیگ برتر امید که با غیبت اکثر تیم های میهمان برگزار شد تا به این ترتیب 3 امتیاز دیگر به داشته های فولاد قهرمان اضافه شود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، فولاد خوزستان که از هفته های گذشته مقتدرانه به عنوان قهرمان این دوره از رقابت ها شناخته می شد در هفته پایانی میزبان تیم ملوان بندر انزلی بود که به دلیل بی تاثیر بودن نتیجه برای این تیم و بعد مسافت تصمیم به عدم حضور در اهواز گرفت.

 به این ترتیب تیم امید باشگاه فولاد خوزستان موفق شد با 52 امتیاز به عنوان تیم قهرمان فصل 95-94 لیگ برتر امید یک رکورد از خود بر جای بگذارد.
همچنین پس از سرخپوشان خوزستانی و با فاصله 10 امتیازی سپاهان اصفهان موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ امید شد.

در فصل گذشته این رقابت ها (94-93) که با قهرمانی فولاد همراه بود، فولادی ها با 38 امتیاز برای نخستین بار توانستند جام را به خانه بیاورند و این در حالی بود که سپاهان تنها با یک امتیاز کمتر در رده دوم قرار داشت.

در فصل 93-92 فجر شهید سپاسی شیراز با 40 امتیاز قهرمانی اش را جشن گرفته بود و پس از آن نفت اهواز با 35 و فولاد خوزستان با 34 امتیاز در رده های دوم و سوم قرار داشتند.


فولاد همچنین در این دوره از رقابت ها (فصل 95-94) با آمار 50 گل زده و 20 گل خورده در طول این رقابتها و ثبت رکورد تفاضل گل 30+ را به نام خود ثبت کرد.

کد خبر : 7737 - چهارشنبه 26 اسفند 1394 - 12:23
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است