FooladFc.ir

آذری: هنوز هم می‌گویم تیم گردن کلفتی می‌بندیم

مدیرعامل باشگاه فولاد می‌گوید که در پایان نقل و انتقالات، هواداران از روند جذب بازیکنان کاملا راضی خواهند بود.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، سعید آذری مدیرعامل باشگاه در گفت‌وگو با رسانه باشگاه فولاد درباره شرایط تیم گفت: اردوی تیم در تهران آغاز شده و طی امروز و روز گذشته پاتوسی، کولی‌بالی، مریدی و نیک‌نفس به اردوی تیم اضافه شده‌اند، همچنین دو اردوی دیگر در کرج و اصفهان نیز پیش رو خواهیم داشت. باید این را بگویم از روزی که من به فولاد آمده‌ام با حواشی و حاشیه‌سازان مقابله کرده و خواهم کرد. فکر می‌کنم بعضی نمی‌توانند موفقیت فولاد را ببینیند، جلوی همه آن‌هایی که سنگ جلوی تیم فولاد بگذارند، خواهم ایستاد و نمی‌گذارم که حق تیم پایمال شود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره اهداف نقل و انتقالاتی تیم نیز گفت: همان اول گفتم تیم گردن کلفتی می‌بندیم و اکنون نیز همین جمله را می‌گویم، بازیکنان خوبی را جذب خواهیم کرد اما طبق ملاحظاتی آن‌ها را به وقتش اعلام خواهیم کرد و هواداران بدانند که فکر ما این است یک تیم گردن کلفت و چغر راهی لیگ کنیم، مطمئن باشید که هواداران در پایان نقل و انتقالات از وضعیت تیم بسیار راضی باشند.

آذری ادامه داد: من سیاست کاری خاص خودم را دارم، در فصل نقل و انتقالات اسیر حاشیه و جنجال نمی‌شوم. آهسته و پیوسته قدم بر می‌دارم و وسواس خاصی در جذب بازیکنان در م تا بتوانیم بهترین گزینه‌ها را برای تیم برگزینیم. اینگونه نخواهد بود درگیر حواشی شوم و رقم‌های هنگفت که کاذب هستند را بدهم، قطعا به هیچ وجه اصولم را زیر پا نخواهم گذاشت.

کد خبر : 9862 - پنج شنبه 03 مهر 1399 - 21:31
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است