1399/05/20
23:45
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 17 بهمن 1394 23:6

توضیح در رابطه با نشست خبری دیدار با سپاهان

باشگاه فولاد خوزستان کاملا هماهنگ است

نشست خبری پیش از دیدار تیم های فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته نوزدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر در حالی با حضور اصحاب رسانه در محل سالن کنفرانس هتل فجر سپاه برگزار گردید که علیرغم هماهنگی ها و اطلاع رسانی در خصوص زمان و مکان برگزاری آن، نماینده ای از سوی تیم سپاهان در آن حضور نیافت.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در این جلسه که با حضور کورش بختیاری زاده، مربی تیم فولاد خوزستان برگزار شد غیبت عوامل تیم سپاهان خودنمایی می کرد که البته با توجه به زمان پرواز این تیم و سفر آن به شهر اهواز به نوعی برای حاضرین در سالن جای توجیه داشت.


در همین حال امروز خبری مبنی بر اینکه "نشست خبری سرمربیان سپاهان و فولاد خوزستان بدون هماهنگی با مسئولان روابط عمومی و رسانه ای باشگاه سپاهان برگزار شد" بر روی خروجی سایت رسمی باشگاه سپاهان اصفهان قرار گرفت که لازم می باشد در این رابطه توضیحاتی بیان شود:


1- باشگاه فولاد خوزستان در مورخ چهارشنبه 15 بهمن ماه در تماسی که از سوی آقای علیرضا کاهکش، سرپرست تیم بزرگسالان با آقای رسول خوروش سرپرست تیم سپاهان اصفهان برقرار شده بود در خصوص زمان و مکان برگزاری نشست خبری اطلاع رسانی کرد.


2- مدیران عامل دو باشگاه که ارتباط سازنده و نزدیکی با یکدیگر دارند در همان روز به صورت تلفنی صحبت کردند که در طی آن آقای علیرضا اژدری زاده نکاتی در رابطه با اعلام آمادگی باشگاه فولاد خوزستان برای پذیرایی هرچه بهتر و فراهم نمودن زمین تمرینی برای تسهیل در تمرین تیم سپاهان و همچنین زمان نشست خبری و ... با آقای اصغر باقریان مطرح نمودند.


3- نشست های خبری پیش از بازی بنا به درخواست اصحاب رسانه استان خوزستان، معمولا در ساعات بین 13 الی 15 از سوی باشگاه فولاد خوزستان برنامه ریزی می شود.


4- باشگاه فولاد خوزستان همچنین در ساعت 12:59 مورخ پنجشنبه 15 بهمن 1394 خبر مربوط به زمان و مکان برگزاری این نشست خبری را از طریق سایت رسمی خود اطلاع رسانی کرده بود. با توجه به موارد ذکر شده می توان پی برد که  هماهنگی های لازم از طریق باشگاه فولاد خوزستان در خصوص زمان و مکان این نشست خبری به مسئولان محترم باشگاه سپاهان اصفهان انجام شده و عدم حضور نمایندگان رسانه ای و کادر فنی این تیم را نمی توان با این دلایل توجیه کرد.ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (2 نظر تا کنون)

babak
یک شنبه 18 بهمن 1394 11:02 AM
برا من بردن سپاهان به اندازه یه قهرمانی لیگ ارزش داره

توفیق
یک شنبه 18 بهمن 1394 2:43 AM
این یک بی احترامی به اهالی رسانه خوزستانه ... دلیلی توی نیومدنشون دیده نمیشه البته باید تو زمین جوابشونو بدیم واینکه عذرخواهی بعد از بازی برای نیومدن به کنفرانس قبل از بازی صرفن جهت جلوگیری از توبیخ شدنه

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 665 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 421 - مجموع امتیازات : 2197
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 412 - مجموع امتیازات : 1623
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 403 - مجموع امتیازات : 1735
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 386 - مجموع امتیازات : 1704
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 372 - مجموع امتیازات : 1589
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 282 - مجموع امتیازات : 1005
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---