1400/01/24
15:14
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 02 مرداد 1397 10:38

پور موسوی با اشاره به جذب سروش رفیعی؛

در نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشتیم

سرمربی تیم فولاد خوزستان از مساعدت اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه در روند جذب سروش رفیعی تشکر کرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سید سیروس پور موسوی با اشاره به روند نقل و انتقلات این تیم اظهار داشت: به اعتقاد بنده در این زمینه عملکرد بسیار خوبی داشته ایم و با صدور مجوز از سوی هیات مدیره توانستیم در پست های مورد نیاز گزینه های خارجی را پای میز بیاوریم و نهایتا با 3 برزیلی به توافق برسیم.

وی افزود: فولاد لیگ هجدهم تفاوت های آشکاری با گذشته دارد، براساس اصول خاص و برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده به میدان خواهد رفت و امیدواریم با استفاده از توان بالای بازیکنان، تلاش و اتحاد درونی و حمایت های هواداران در رقابت های پیش رو فوتبالی زیبا به نمایش گذاشته و نماینده ای شایسته برای خوزستان باشیم.

پور موسوی همچنین به عضویت سروش رفیعی در تیم فولاد خوزستان اشاره کرد و در این خصوص اظهار داشت: به دنبال مذاکرات صورت گرفته و حمایت های مدیرعامل باشگاه، قرارداد همکاری با این بازیکن امضاء شد. سروش در این زمینه همکاری لازم را داشت و با شرایط ما کنارآمد، قطعا علاقه این بازیکن به فولاد و هواداران این باشگاه در تصمیم او دخیل بوده است.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

مهدی چنانی
چهارشنبه 03 مرداد 1397 4:22 AM
بله درسته در نقل وانتقالات عملکرد خوبی داشتیم فقط در یک پست شدیدا ضعف داریم و نیاز به جذب یک گلر شاخص و باتجربه برای پست دروازبانی داریم‌. همانطور که می دونید دروازبانی مهمترین و حیاتی ترین پست در فوتبال است و اگر دروازبانی اشتباه بکند و یا گل های ساده دریافت کند کل روحیهء تیم خراب می شود و برعکس تیم مقابل روحیه می گیرد. پس خواهش می کنم حتما طی روز آینده یک دروازبان شاخص و باتجربه جذب کنید دروازبانی مانند: سوشا مکانی، علیرضا حقیقی، محمد رضا اخباریِ. لطفا به هر بازی هم به عنوان یک فینال نگاه کنید

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 2404
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 587 - مجموع امتیازات : 1919
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 573 - مجموع امتیازات : 1784
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 568 - مجموع امتیازات : 1785
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 559 - مجموع امتیازات : 1877
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 423 - مجموع امتیازات : 1149
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 381 - مجموع امتیازات : 3886
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---