1399/12/11
12:45
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

جمعه 26 مرداد 1397 1:55

فوتبال 90 دقیقه است اما تماشاگران حوصله ندارند

پورموسوی:عده ای نمی‌خواهند فولاد به آرامش برسد

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اینکه بازی یک بر صفر باخته را با این جو منفی ببریم مقابل تیم باانگیزه‌ای که مقابل ما بازی کرد ارزش ۶ امتیازی داشت.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سید سیروس پورموسوی بعد از پیروی فولاد خوزستان مقابل نساجی مازندران در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال گفت:‌ این برد با ارزش را از طرف بازیکنان به آنهایی که قلبشان با ماست و از تیم و سرمایه‌های خودشان حمایت می‌کنند تقدیم میکنم.

وی ادامه داد:‌ روند خوب ما از بازی با نفت مسجد سلیمان شروع شد و این بازی هم چندین موقعیت گل ایجاد کردیم. ارسال از جناحین، شوت به دروازه و حرکات مختلف تاکتیکی خوبی داشتیم. اینکه بازی یک بر صفر باخته را با این جو منفی ببریم مقابل تیم باانگیزه‌ای که مقابل ما بازی کرد ارزش ۶ امتیازی داشت.

سرمربی فولاد خوزستان تصریح کرد: عده‌ای نمی‌خواهند فولاد به آرامش برسدو در آرامش حرکت کند، سال گذشته هم از همان اوایل لیگ به من توهین کردند، مسئولین انتظامی شهر کجا هستند؟ مسئولیت کنترل امنیت ورزشگاه‌ با چه کسی است؟ باید فکری کنند، فوتبال نود دقیقه است، اما هیچ‌کدام از این تماشاگران حوصله ندارند.

پورموسوی افزود:‌ هوادار واقعی اعتراض می‌کند اما توهین نمی‌کند، آن هم بعد از بازی نه از اول مسابقه. من سرمایه خوزستان هستم و پله‌پله بالا آمدم تا به اینجا رسیدم، مگر می‌شود من فوتبال را نفهمم و آنها بفهمند، فوتبال حوصله می‌خواهد و نود دقیقه است، امروز روی یک غفلت گل خوردیم اما نظم تاکتیکی‌مان را حفظ کردیم، اگر خوب بازی نمی‌کردیم این همه موقعیت ایجاد نمی‌کردیم، اینها طرفدار فوتبال خوزستان نیستند.

پورموسوی با بیان اینکه قصد خداحافظی از فوتبال را داشته است، گفت: با این شرایط نمی‌شود کار کرد، این رفتار اسمش اعتراض نیست، تخریب است. وظیفه من به عنوان مربی حمایت از بازیکنانم است، بازیکنانی را آوردیم که همه زحمت می‌کشند و هیچ‌کدام کم‌کاری نمی‌کنند. امروز هم به خاطر بازیکنان برگشتم چون نمی‌خواستم پشت‌شان را خالی کنم، پارسال هم بعد از دیدار با پیکان می‌خواستم بروم، اما هیأت مدیره حمایت کرد و کار را ادامه دادم، امسال هم تصمیم‌ام را گرفته بودم و دنبال نمایش نبودم و می‌خواستم بروم، اما به خاطر بازیکنان ماندم.

وی تصریح کرد: تغییرات زیادی در تیم داشتیم که نیازمندی هماهنگی هستیم، چرا این موضوع را برای تیم‌های دیگر قبول می‌کنید در حالی که ما این همه بازیکن بومی را اضافه کردیم، اگر این رفتار ادامه داشته باشد، شکایت خودم را پیگیری می‌کنم، چون عده‌ای تنها برای تخریب به ورزشگاه می‌آیند. سکوها باید کنترل شوند، نمی‌خواهم از من حمایت کنند، اما از بازیکنان حمایت کنند. وقتی به من هجمه می‌آورند، بازیکنان عصبی می‌شوند و خوب کار نمی‌کنند.

 سرمربی فولاد گفت: اینکه همه دنبال این باشند پورموسوی برود چه اتفاقی می‌افتد؟‌من بروم که چه کسی بیاید؟ مربی بومی بیاید؟ اگر مربی بومی بیاورند من دستش را می‌بوسم. من، ویسی و یزدی آخرین مربیان بومی خوزستان هستیم که هر کدام از ما بروند، فرد دیگری نیست، فصل قبل به ۱۰ بازیکن خوزستانی بازی دادم، اما اجازه ندادند کارم را ادامه دهم. به این تیم افتخار می‌کنم، اگر امروز هم می‌باختیم باز هم از آنها تشکر می‌کردم، چون مطمئن هستم که هیچ‌کدام از بازیکنان کم‌کاری نمی‌کنند. 

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (5 نظر تا کنون)

منصور
شنبه 27 مرداد 1397 1:39 PM
سلام: بردن تیم خوب نساجی را بتمام فولادیها تبریک میگم.

خالد حردانی
جمعه 26 مرداد 1397 9:36 AM
با سلام جناب اقای پورموسوی شمابه عنوان سرمربی تیم فولاد یکطرفه به قاضی نرویدچندی پیش از یه تهرانی شنیدم که به جد میگفت تیم فولاد پارسال میبایستی حداقل سهمیه میگرفت که با یک برنامه معمولی تفرقه که هیچ کدامتان نفهمیدید چند دسته گی ایجاد کردیم که تیمهایمان رابالا بیاریم اقای پور موسوی عزیز خودتان هم متوجه شدید که هواداران از شما بابت خیلی چیزها ناراحت هستن که اکثر انها ناخواسته ایجاد شدن وبرای برطرف شدن این کدورتها وایجاد تیمی یکدست جلسه ای بین طرفداران و مجموعه مدیریتی والبته شما برگزار کنید

مهدی
جمعه 26 مرداد 1397 9:18 AM
من در ورزشگاه بودم تماشاگران همیشه به تاکتیک مربی اعتراض دارند چون توقع دارند فولاد هجومی بازی کند در صورتیکه تاکتیک پورموسوی این شکلی نییت و درست نیست پورموسوی انگ تخریب بزند این اعتراض است .ما از روش مربی خوشمان نمیاد درسته پیروز میشیم ولی ما بازی زیبا دوست داریم .

مهدی چنانی
جمعه 26 مرداد 1397 4:50 AM
سلام خدمت سرمربی شایستهء تیم آقای سید سیروس پور موسوی. سید جان، برد خوبی بود کم کم بچه ها با هم هماهنگ تر میشن و با کسب امتیازات هفته های ابتدایی روحیهء بچه ها بالاتر میره و ترس و استرس از تیم برداشته میشه. تو این بازی ده دقیقهء ابتدایی خوب نبودیم و گل هم خوردیم اما نکتهء عطف بازی بازگشت تیم بود و بازی خوبه بیت سعید در کنار پریرا و زبیدی و تارتا و مریدی و رفیعی.فقط به دروازبان تیم بسپار که اگر از تیم مقابل جلو افتادیم به هیچ وجه وقت رو تلف نکنه با این کار تیم حریف متوجه میشه که باید حمله بکنه

منصور
جمعه 26 مرداد 1397 1:44 AM
سلام: تبریک به تمام فولادیها - الان رده 4 وامیدواریم بازی بعدی راببریم تا3 شویم .نساجی هم خوب بازی کرد . ولی ما فولادیم ومیبریم .درود برشرف آقای بیت سعید .بازی برتری نسبت به نساجی داشتیم .باید اون 2موقعیت عالی راهم گل میکردیم .زنده باد فولاد قعرمان1393

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 566 - مجموع امتیازات : 2348
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 540 - مجموع امتیازات : 1872
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 533 - مجموع امتیازات : 1744
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 516 - مجموع امتیازات : 1834
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 513 - مجموع امتیازات : 1730
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 377 - مجموع امتیازات : 1103
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 374 - مجموع امتیازات : 1370
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 337 - مجموع امتیازات : 3842
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---